Anasayfa / Dağarcık / Bilgi Demeti / Dört Bacaklı: Josephine Myrtle Corbin

Dört Bacaklı: Josephine Myrtle Corbin

Dört Bacak ve İki Rahimle Doğup, Yaşayıp, Ölen Kadın: Josephine Myrtle Corbin

Normalden farklı olarak doğmasına rağmen oldukça normal bir hayat sürdü. çoğu insan dört bacağının arkasındaki hikayenin tamamını bilmiyordu, gerçek şu ki, bu bacakların sadece bir çifti ona aitken, diğer ikisi dipygus olan ikiz kız kardeşine aitti:

Myrtle, kız kardeşinin uzuvları üzerinde tam kontrole sahipti, ancak etrafta o ayaklarla dolaşmak oldukça zor olduğu için onları hiç yürümek için kullanamadı.

Myrtle, 19 yaşındayken Clinton Bicknell adlı bir doktorla evlendi. işte o zaman herkesin aklında olan soru cevaplandı. Myrtle sahip olduğu iki vulvasını da kullanabilecek miydi?

4 kızı ve 1 oğlu oldu. söylentilere göre, tüm çocukları aynı vulvadan doğmadı. üçü birinden kalan ikisi de diğerinden doğdu. bu söylentinin doğru olup olmadığına bakılmaksızın, tıbbi olarak hala mümkündür.

george m. gould ve walter l. pyle’ın “anomalies and curiosities of medicine” adlı kitabında, her iki vulvanın da mensturasyon yaptığını ve her ikisinin de potansiyel olarak cinsellikte işlevsel olabileceği belirtildi.

Hakkında Admin

Buna da bakabilirsiniz

Tüm Fobiler ve Adları

  Tüm Fobiler ve Adları A ablütofobi: yıkanmaktan korkma agirofobi: caddelerden ya da caddelerde karşıdan …

Bir cevap yazın